Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Якісна підготовка спеціалістів у Луганську неможлива

Шановні студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та їх батьки!

Нагадуємо, що в опублікованій відповіді Департаменту державної політики у сфері вищої освіти Російської Федерації чітко вказано, що жодних переговорів стосовно видачі російських дипломів студентам, які навчаються у ЛНР, не ведеться.

Дивно виглядає і заява прес-служби ЛНРівського вишу стосовно некоректності нашого запиту. Постає питання, як повинен був зазначений департамент назвати Луганський виш, якщо Луганський національний університет імені Тараса Шевченка офіційно переведений у Старобільск, а самопроголошений у Луганську ректорат третій місяць не може визначитися із назвою, проголошуючи себе педагогічним інститутом, Пушкінським університетом, а тепер вони дублюють нашу назву. Ми ще раз підкреслюємо, що вас свідомо ввели в оману та намагаються зробити це знову, обіцяючи організувати якісний навчальний процес.

Як відомо, вищій навчальний заклад – це, у першу чергу, професорсько-викладацький склад, а не кабінети, аудиторії та лабораторії. Як раз із штатом співробітників у «народного інституту» виникли серйозні проблеми. Провідні педагоги нашого вишу висловили солідарну позицію працювати саме у шевченківському університеті під егідою Міністерства освіти і науки України, адже з Україною пов’язані їх здобутки та основні досягнення, а рідна Альма-матер стала невід’ємною частиною їх життя. Зауважимо, що колишні шкільні вчителі, які не мають, ані наукових ступенів, ані досвіду роботи у вищому навчальному закладі, та незначна кількість викладачів, які з різних життєвих обставин змушені були залишитись у Луганську, не спроможні організувати якісну підготовку спеціалістів. Очевидно, що студентам, яких підкупили яскраві обіцянки та безкоштовне навчання, стане зрозуміло, що заняття у псевдоінституті мало чим відрізнятимуться від шкільних уроків, виклад матеріалу на лекціях – сухий та малоінформативний, а головне, у них не існує перспектив розвитку, подальшого працевлаштування та кар’єрного росту.

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019