Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Підготовчі курси: перші кроки до ЗНО-2016

На  факультеті допрофесійної підготовки ЛНУ вже місяць проходять заняття у групах підготовки до ЗНО–2016.

«Допрофесійна підготовка у нашому університеті існує з 1923 року, коли було створено так званий робфак – підготовче відділення для робітників і селян. З моменту введення зовнішнього незалежного оцінювання в нашій країні, тобто з 2008 року, почали діяти підготовчі курси до ЗНО», – розповідає керівник факультету допрофесійної підготовки Наталія Юріївна Мацай.

У цьому році університет відновив звичайний режим роботи. Як і раніше, більшість груп навчаються у приміщеннях ЛНУ імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ), але для зручності слухачів курсів сформовано й групи на базі середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, навчальних закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації Луганської області. З цими навчальними закладами університет співпрацює у рамках укладених угод про співпрацю та спільну діяльність.

Цьогоріч на підготовчих курсах вже навчається понад 100 слухачів, які проходять курси підготовки до ЗНО з таких предметів, як українська мова та література, історія України, математика, англійська мова, біологія, фізика, географія. Розпочато заняття з підготовки до проходження творчого конкурсу з журналістики.

«Навчання на курсах – це спільна наполеглива праця як викладача, так і слухача. Слухачі цього року дуже старанні, активні і з великим задоволенням відвідують заняття, а здобуті на курсах знання стануть для них міцним фундаментом для подальшого навчання у ВНЗ», – відмічає завідувач відділу аспірантури, доцент, кандидат історичних наук Світлана Олександрівна Вовк.

«А от наскільки добре слухачі курсів засвоюють матеріал, великою мірою залежить від викладача, його педагогічного досвіду та майстерності, вміння доступно пояснювати», – доповнюють декан факультету української філології та соціальних комунікацій, професор, кандидат філологічних наук Тетяна Степанівна Пінчук та доцент, кандидат педагогічних наук  Надія Семенівна Безгодова.

«Заняття на наших курсах проводять найдосвідченіші викладачі ЛНУ імені Тараса Шевченка та вчителі-методисти Старобільського району, які мають апробовані авторські методики підготовки до ЗНО та значний досвід роботи на підготовчому відділенні. Навіть після закінчення навчання на курсах викладачі підтримують контакти зі своїми вихованцями та дають їм корисні поради», – розповідає фахівець факультету допрофесійної підготовки Аліна Сергіївна Латка.

Основним завданням наших курсів є якісна підготовка до складання ЗНО з одночасною психологічною адаптацією майбутніх абітурієнтів та допомога з вибором спеціальності.

Для забезпечення високого рівня підготовки слухачів у навчальному процесі поряд з класичними формами навчання – лекціями, семінарами, практичними заняттями, використовуються сучасні технології дистанційного навчання.

Наші викладачі постійно відвідують семінари з актуальних питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання і тому вчасно реагують на всі зміни, які вносяться вже під час підготовки.

Отже, абітурієнти, які ще не визначилися, де здійснити якісну підготовку до ЗНО, радимо поквапитися та не вагатися з вибором.

Приходьте на підготовче відділення та разом із нашими досвідченими викладачами готуйтеся до ЗНО та творчих випробувань!

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019