Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вікіпедія стає ближчою

2 листопада в інформаційному центрі «Вікно в Америку» відбулася неофіційна зустріч представників україномовної Вікіпедії з  її майбутніми дописувачами.

Як зазначено на сайті організації, ГО «Вікімедіа Україна» сприяє розвитку Вікіпедії – вільної енциклопедії, флагманського проекту Фонду Вікімедіа, та інших проектів цього Фонду через розвиток спільноти редакторів, звільнення знань, співпрацю з партнерами. ГО «Вікімедіа Україна» має статус регіонального відділення Фонду Вікімедіа в Україні. Організація утворена в 2009 році.

На самому сайті Вікіпедії говориться, що як інтернет-довідник Вікіпедія є найбільшою і найпопулярнішою серед подібних сайтів, а за обсягом відомостей і тематикою – найповнішою енциклопедією, яка коли-небудь створювалася за всю історію людства.

Матеріали Вікіпедії, як і інших проектів Фонду Вікімедіа, є вільними до використання, розповсюдження та вдосконалення на умовах ліцензій Creative Commons Attribution Share-Alike 3.0 Unported та GFDL, а сам сайт проекту не містить рекламних банерів і працює завдяки добровільним пожертвам.

В неформальній обстановці вікіпедисти розповіли, обговорили та відповіли на всі питання про Вікіпедію та майбутній тренінг присвячений аспектам редагування, розміщення та написання статей до Вікіпедії. Своїм досвідом та набутими знаннями поділились Павло Лакійчук, Ледонід Овчаренко, Дмитро Карлій та Левон Азізян.

 

Трет’якова Юлія, прес-центр ЛНУ

 

 

 

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019