Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День відкритих дверей

28 жовтня на факультеті іноземних мов було проведено День відкритих дверей для абітурієнтів.

Програма зустрічі включала бесіду декана, завідувачів кафедр та викладачів щодо правил вступу та програми навчання у 2016 році, презентація технологій навчання іноземної мови на факультеті.

Було проведено перше засідання Клубу східних та романо-германьских мов. На зустріч із представниками факультету прийшли учні Полтавської школи №13 .

Першим перед студентами та абітурієнтами виступив із промовою декан факультету, Карпенко Іван Михайлович. Він наголосив, що переїзд нашого факультету в м.Полтаву дає абітурієнтам надзвичайний шанс вивчати іноземні мови як європейські так і східні, адже в полтавських ВНЗ вивчають загалом лише англійську.

«Фундаментом подальшого існування та розвитку факультету і університету загалом є набір студентів на перший курс у 2016 році. Полтавщина, куди переїхав наш факультет, розглядається нами як дуже перспективне поле діяльності, оскільки конкурентів у плані підготовки викладачів іноземних мов і перекладачів у нас тут практично немає. Сподіваємось, що наші навчальні послуги зацікавлять абітурієнтів та їхніх батьків, радо чекаємо на них на нашому факультеті»наголосив Іван Михайлович.

Ця промова не тільки надихнула учнів, але й підтвердила правильність вибору нашого факультету у студентів. Далі виступили завідувачі кафедр східних мов та романо-германської мов – Чепурна Ірина Миколаївна та Шехавцова Світлана Олександрівна. Вони більш детально розповіли про мови, що вивчаються на факультеті та про перспективи подальшого розвитку та працевлаштування після закінчення навчання.

Темою самого засідання Клубу в перший раз була «Кухня народів світу», і студенти ділилися інформацією про найвидатніші та відомі страви країн, мову яких вони вивчають. Розповіді та презентації були підкріпленні самостійно виготовленими стравами, як паелья з Іспанії, жарені банани з Китаю, або національне ірландське блюдо з картоплі . Усі присутні із задоволенням слухали розповіді про різні традиції в різних країнах,а потім мали нагоду скуштувати шматочок якоїсь страви.

Учениця 10 класу Полтавської школи №13, Лада Ленська, поділилася своїми враженнями: «Мені дуже сподобалося! Я і згадки не мала, про те, що розповідали студенти. Я не знала, що ваш університет приїхав сюди, але тепер я матиму це на увазі. Дуже добрий виступ».

Наступна зустріч з випускниками шкіл відбудеться 25 листопада 2015 року за адресою: м.Полтава, вул..Коваля, 5, деканат факультету іноземних мов, ауд.9.

Телефон для запитань: 066-97-49-728; (053-22)-2-09-86.

Факультет іноземних мов

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019