Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Звітно-виборча конференція

Сьогодні в ЛНУ пройшла звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

На порядку денному стояли  такі питання:

  • результати роботи первинної профспілкової організації  та  ревізійної комісії за період з 2010 р. по 2015 р.;
  • внесення змін та доповнень в «Положення про первинну профспілкову організацію Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» та перехід членів профспілки студентів до первинної профспілкової організації ЛНУ;
  • вибори голови первинної профспілкової організації ЛНУ;
  • вибори профкому ППО ЛНУ;
  • вибори ревізійної комісії первинної профспілкової організації;
  • різне.

Заслухавши й обговоривши  звітну доповідь Севрюка С. В. про результати роботи  первинної профспілкової організації  та   звіт ревізійної комісії за період з 2010 р. по 2015 р. конференція відзначає, що робота профкому була спрямована  на захист економічних і трудових прав членів профспілки, збереження та розширення її соціальних пільг і гарантій, представництво профорганізації в органах державної влади й адміністрації університету.

Дотримуються принципи соціального  партнерства у відносинах між профкомом і адміністрацією університету, що значною мірою сприяє успішному вирішенню низки соціально-економічних завдань, питань трудових відносин й охорони праці, підвищенню статусу навчального закладу в цілому.

Працівники університету та члени їх родин кожного року отримують  різні форми матеріальної та соціальної допомоги. Велику увагу профком приділяє питанням оздоровлення викладачів, співробітників і членів їх сімей.

Вимушена  евакуація університету до Старобільська внесла свої корективи у діяльність профспілкової організації: профком не повною мірою використовує свої можливості в усіх сферах своєї діяльності.

Саме через вимушену евакуацію, яка призвела до зменшення контингенту студентів та скорочення штату викладачів, конференцією прийнято рішення внести зміни та доповнення в «Положення про первинну профспілкову організацію Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» тим самим об’єднавши профспілкову організацію викладачів та співробітників із профспілковою організацією студентів університету.

Важливим питанням порядку рядку денного стали вибори голови первинної профспілкової організації ЛНУ. Кандидатом на зазначену посаду став голова профспілкової організації студентів Мороз Володимир Петрович.  За результатами відкритого голосування   його обрали одноголосно.

Вітаємо  Володимира Петровича з новою посадою та бажаємо успіхів у роботі!

Трет’якова Юлія, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019