Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Минув рік

Минув рік відтоді, коли в Кремінній став функціонувати Інститут фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Ми не відзначали цю дату, тому що належить зробити значно більше, ніж зроблено. Але хотілося б озирнутися й побачити, що було і що вийшло.

На початку жовтня минулого року було прийнято рішення про переведення ІФВіС до Кремінної. Для організації занять і проживання студентів було передбачено задіяти базу професійного ліцею. І якщо навчальні аудиторії були більш-менш придатними до занять, то гуртожиток являв собою жалюгідну картину: дах схожий на більш ніж діряве сито, на стінах обдерті шпалери і грибок, з меблів тільки спинки від поламаних стільців і ліжок. Директор інституту Ю. М. Полулященко і заступник директора О. М. Брусак буквально днювали на злощасному даху під час його ремонту. У короткі терміни вдалося зробити третій і четвертий поверхи гуртожитку придатними для проживання.

22 жовтня 2014 року в присутності ректора нашого унівеситету В.С.Курило та місцевої влади, студентів і викладачів відбулося відкриття ІФВіС ЛНУ імені Тараса Шевченка. А далі були перші сесії, знайомство з дистанційним навчанням на платформі з підозрілою назвою “Moodle”, перша матчева зустріч наших футболістів зі спортсменами Кремінної, науково-практичні конференції студентів і викладачів, книги, видані викладачами інституту, випуски баклаврів, спеціалістів і магістрів. Наші студенти радували перемогами на Універсіаді, міжнародних змаганнях, а Ганна Соловей виборола срібну нагороду з велоспорту на Перших Європейських іграх.

Під час минулої вступної кампанії колектив інституту зробив усе можливе, щоб у нас з’явився повноцінний перший курс. Майже півсотні студентів навчаються стаціонарно. Багато викладачів переїхали на постійне місце проживання до Кремінної. Для них, а також для приїжджих колег на п’ятому поверсі гуртожитку відремонтовано кілька кімнат.

Озираючись назад, ми розуміємо, що проведено величезну роботу. Але треба зробити не менше. І в оцінці нашої діяльності ми не повинні говорити, що в нас краще, ніж в інших переміщених вишах, за точку відліку необхідно брати себе сьогоднішніх і вчорашніх або завтрашніх.

Сподіваємося, що через рік нам буде чим пишатися!

Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019