Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Аудиторні тижні

В Інституті історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук завершились перші у цьому навчальному році аудиторні тижні.

Два тижні підряд студенти інституту слухали лекції провідних викладачів – докторів наук, професорів та кандидатів наук, доцентів, працювали на семінарах та виконували модульні контрольні роботи. Перший заїзд визвав неабиякий ажіотаж. Студенти дійсно скучили за академічним життям, викладачами та однокурсниками. Тому університет відвідала значна кількість майбутніх фахівців, навіть ті, які живуть на не підконтрольній Україні території.

Особливістю заїзду було те, що він був насичений науковими, культурними та розважальними заходами. Так, протягом двох тижнів відбулись дві міжнародні наукові конференції та круглий стіл. О. В. Набока прочитав яскраву та емоційну публічну лекцію на оригінальну тему «Підступні «піндоси». Роль США у світі: історія і сучасність».

news_october_27_15_1_4

Заїзд припав на 14 жовтня – свято українського козацтва та захисника України. Студенти інституту взяли участь у різноманітних святкових заходах, присвячених цій даті. Кафедрою соціальної роботи для студентів першого курсу, які навчаються стаціонарно, було організована зустріч, де вони мали можливість познайомитись та поспілкуватись із старшокурсниками.

Можна констатувати, що процес культурного обміну між різними поколіннями «істфаківців» запущено. У першокурсників почала формуватись особлива ментальність – ментальність студента Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук.

ІІМВСПН

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019