Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вибори студентського лідера

Серед студентів Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та Коледжу ЛНУ пройшли вибори студентського лідера.

Звітно-виборча студентська конференція, під час якої переобирали представників до органів студентського самоврядування, відбулася 22 жовтня. До участі в заході запрошувалися делегати від кожної академічної групи, представники органів самоврядування минулого року, керівництво навчального закладу.

Із вітальними словами до студентського активу звернулися Ковпак Олена Сергіївна (директор Старобільського коледжу) та Мотунова Наталія Вікторівна (директор Коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка). Вони наголосили на тому, що студентське самоврядування – це спосіб організації життя студентського колективу. Воно сприяє виробленню в студентів почуття господаря коледжу, групи, вміння співпрацювати на принципах рівності, відкритості, демократизму, позитивно впливає на формування у студентів моральних якостей, що виробляються в процесі спільної творчої діяльності. Участь студентів в управлінні навчально-виховним процесом дає їм можливість виховувати себе як особистість, яка здатна відповідати за результати навчання й праці. Вони говорили, що студенти, як майбутні фахівці, повинні створювали таке суспільство, в якому б їм хотілося жити, побажали їм успіхів у розв’язанні цих важливих завдань.

Під час конференції грамотами було відзначено студентів за активну участь у громадському житті коледжу, спортивні досягнення та допомогу в організації навчального процесу.

Про результати роботи органів студентського самоврядування доповіла Духова Олена, яка була головою студентської ради коледжу в 2014-2015 навчальному році.

Новообраним головою студентської ради стала Піднебенна Карина, студентка 2 курсу спеціальності «Початкова освіта». Вона представила програму своєї діяльності, серед головних завдань  якої:

  • сприяння навчальній, науковій, практичній та творчій діяльності студентів;
  • сприяння у створенні необхідних умов для відпочинку студентів;
  • організація співробітництва зі студентами інших структурних підрозділів університету та ВНЗ і молодіжними організаціями;
  • розробка програми заохочень студентів за досягнення у громадській, науковій, культурній та спортивній роботі коледжу;
  • проведення культурно-масових заходів та активного відпочинку студентів;
  • проведення опитувань з метою вивчення думки студентів;
  • пропаганда здорового способу життя.

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019