Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Публічна лекція

У ЛНУ відбулась публічна лекція кандидата історичних наук, доцента Олександра Вікторовича Набоки «Підступні «Піндоси». Роль США у світі: історія і сучасність».

Організатором виступила кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Лекція, яка пройшла 20 жовтня, висвітлювала актуальні питання  міжнародних відносин; при цьому  використовувались різноманітні технічні та візуальні засобів, відбувався показ відеороликів (стендапів), які підкреслювали основні моменти лекції.

Основна мета лекції полягала у відображенні справжньої ролі провідної наддержави в міжнародних глобальних політичних та економічних процесах. Також було показано процес становлення нинішніх основ зовнішньої політики США, які відображаються  на ситуації в Україні.

Важлвим завданням лекції стало розвінчання міфу про так званий «піндосизм»: про те, що  американці є винуватцями всіх лих у світі, що їх головна мета – руйнування цивілізаційних основ інших народів, культур.

Лекція  була надзвичайно емоційною та наповнена великою кількістю провокаційних цитат та висловлювань, що використовуються наразі у ЗМІ та мережі Інтернет.

Актуальність теми викликала інтерес не лише серед студентів Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, а й серед більшості викладачів як інституту, так і всього університету в цілому. Для всіх бажаючих та зацікавлених даною темою буде доступна відеоверсія лекції.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019