Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти зустрілися з учасником АТО

Учора студенти спеціальності «Фізичне виховання» Луганського національного університету зустрілися з учасником АТО.

Зустріч була організована викладачем спортивних дисциплін коледжу, класним керівником групи ФВ-1 Ливацьким О.В. і пройшла в Коледжі ЛНУ.

Гість – учасник АТО Віктор Нехристовий, який нещодавно сам був студентом спеціальності «Фізичне виховання» (отримав диплом у 2011 році). Він згадував свої студентські роки й говорив, що знання й уміння, отримані під час навчання, дуже допомогли йому в житті. Особливу увагу Віктор звернув на добру фізичну підготовку, яку отримав у навчальному закладі.  Він зауважив, що саме це дозволило йому гідно виконати свій громадянський обов’язок.

Віктор розповів, що ні на хвилину не задумувався над своїм рішенням: бути добровольцем і захищати свою землю й своїх рідних від ворогів. Перебуваючи на службі в батальйоні «Айдар», він брав участь у численних операціях, які проводилися в м. Щастя, с. Золоте та інших населених пунктах, які входять до зони АТО.

У невимушеній обстановці за чашкою чаю студенти із задоволенням розпитували Віктора про те, з як родичі поставилися до його рішення стати добровольцем, з якою зброєю йому доводилося мати справу, як було влаштовано побут бійців тощо.

Наприкінці зустрічі почесний гість побажав студентам миру й добра, а також сказав, що сьогодні обов’язок кожного з них – добре вчитися й любити свою Батьківщину.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019