Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з учасником АТО

13 жовтня 2015 року відбулася зустріч студентів Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу  з учасником АТО.

Захід був організований адміністрацією навчального закладу, напередодні Дня захисника України, який згідно з Указом президента України, відзначається 14 жовтня. Метою заходу було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед студентської молоді, а також для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, для посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних і військових традицій.

Малахов Віктор Вікторович, колишній учитель Старобільської ЗОШ ІІ-ІІ ступенів № 4, наш земляк, брав участь в АТО у складі батальйону «Айдар», будучи командиром взводу та маючи військове звання старшого лейтенанта. Нагороджений Орденом Богдана Хмельницького, медалями. На питання студентів щодо нагород Віктор Вікторович сказав, що це не його нагороди, бо вони належать усім хлопцям із його взводу.

Він поділився зі студентами інформацією про особливості справжньої військової служби, бойові операції, в яких брав участь його підрозділ. Особливо зворушливими були його слова про загиблих під час АТО хлопців, серед яких є наші земляки. Віктор Вікторович розповів і про своє знайомство з Надією Савченко, яка, за його словами, проводила з бійцями батальйону заняття з військової тактики.

Наприкінці зустрічі почесний гість побажав усім присутнім миру й добробуту та звернув увагу студентів на необхідність вивчати історію, аби розуміти її, вміти аналізувати історичні події та мати правильне ставлення до них.

Студенти коледжу подякували Віктору Вікторовичу за цікаву розповідь, висловили йому найщиріші побажання, серед яких головним є побажання миру.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019