Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Географи на сесії живуть як завжди весело!

Студенти-географи всіх курсів географії розпочали новий навчальний рік сесією, яка тривала протягом 2 тижнів у місті Кремінна.

Наполегливо навчатись, набувати уміння й навички на шляху до отримання диплому про вищу освіту – це те, заради чого студенти прибули на сесію. Заняття тривали не лише в аудиторіях, а й «у полі». Тепла вереснева погода дала можливість провести «нестандартні» лекції-екскурсії та провести практику з геології. Місто Кремінна виявилось чудовим природним «полігоном» для геологічних та особливо палеонтологічних розвідок, у чому переконались студенти 1 та 2 курсів, які «практикувались» під керівництвом доцента кафедри географії – Удовиченка Миколи Івановича. Багато часу викладачі приділяли консультаціям студентів у позааудиторний час.

Незважаючи на напружений графік навчання, знайшовся час і для екскурсій (відвідали Кременецький краєзнавчий музей) та для неформального спілкування.

Сесія  стала гарним стартом для нового навчального року, зарядила студентів та викладачів енергією та ще більше згуртувала університетську географічну спільноту.

Факультет природничих наук

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019