Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Стартувала перша сесія

У цьому навчальному році стартувала перша сесія в Інституті торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Сесія розпочалася 28 вересня і триватиме до кінця жовтня. Першими на тижні стаціонарного навчання прибули студенти з 1 по 5 курси та магістранти спеціальностей «Дизайн», «Товарознавство і комерційна діяльність», «Товарознавство та експертиза в митній справі», «Професійна освіта (Транспорт)», «Технологічна освіта», «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)», «Дизайн графічний», «Дизайн інтер`єру та середовища».

Студентів привітали директор ІТОТТ, кандидат біологічних наук, доцент Віктор Федорович Дрель; заступник директора з навчальної роботи, старший викладач Наталія Бикадорова; заступник директора з соціально-гуманітарної роботи, кандидат історичних наук, доцент Михайло Чумак та завідуючі кафедр і викладачі ІТОТТ.

Крім аудиторних занять за розкладом, планується підготовка студентів до участі в науково-практичних студентських конференціях, організація практичних занять на базі підприємств виробничо-обслуговуючого профілю, що діють на території м. Старобільськ.

У вільний від занять час студенти вже відвідали Музей учительства Старобільщини, Етногафічний музей під відкритим небом (на території Старобільського факультету). Також заплановано похід до Старобільського краєзнавчого музею, проведення Дня здоров`я.

Директорат та викладачі ІТОТТ щиро бажають  студентам успіхів у новому навчальному році, а викладачам – цікавої роботи!

Інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019