Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Зустріч з учнями шкіл

У Луганському національному університеті пройшла зустріч з учнями 10-11 класів Старобільської гімназії та загальноосвітніх шкіл міста.

Знайомство з університетом пройшло 25 вересня. Організатором заходу виступив факультет допрофесійної підготовки ЛНУ ім. Тараса Шевченка спільно з Районним відділом народної освіти Старобільська.

У зв’язку з подіями, що відбуваються в нашій країні, майбутнім випускникам стає все складніше визначиться не тільки з вибором професії, а й з можливим місцем навчання. Тому Луганський національний університет, який на сьогоднішній день базується в Старобільську, вирішив допомогти учням і розповісти про ті напрямки підготовки та спеціальності, які можна отримати у виші.

Перед школярами виступили учасники творчого колективу Центру культури і дозвілля ЛНУ. Веселі та оригінальні номери студентів викликали море посмішок серед присутніх і створили дружню атмосферу, так що учні вже змогли відчути себе частинкою студентської сім’ї.

Директори інститутів і факультетів представили школярам структурні підрозділи університету та побажали майбутнім абітурієнтам знайти своє покликання і свій життєвий шлях.

Крім того, керівник допрофесійної підготовки Наталія Юріївна Мацай ознайомила учнів з можливістю записатися на підготовчі курси до зовнішнього незалежного оцінювання, курси іноземної мови і на курси допрофесійної підготовки.

Також до учнів звернувся ректор ЛНУ Сергій Вікторович Савченко. Він підкреслив унікальність події, адже подібних заходів ще не проводилося в університеті. Особливу увагу ректор приділив можливостям і перспективам студентів як під час навчання, так і після закінчення вузу.

Трет’якова Юлія, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019