Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Ректор ЛНУ звернувся до студентства

Шановні студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!

news_nov14_14_3

Від імені ректорату й професорсько-викладацького колективу нашого університету вітаю вас з Днем студента – святом тих, хто почав свій життєвий шлях із студентської лави, хто наполегливо підкорює вершини знань, святом веселої і невгамовної молоді, яка здатна генерувати нові ідеї та реалізовувати їх, перетворюючи наш світ на краще.

Сьогодні наша країна переживає складні часи. Багато труднощів випали й на долю нашого університету. Проте непереможний дух студентського братства і готовність до випробувань допомогли нам об’єднатися і довести, що ми здатні відстоювати свободу, незалежність і демократичні принципи.

Держава покладає великі надії на молоде покоління і бачить у вас ту велику інтелектуальну силу, яка найближчими роками стане до творення суспільства, гідного наших сучасників і нащадків. Уже через кілька років саме вам доведеться вчити дітей, створювати твори мистецтва, будувати нові міста та завойовувати для країни перші місця в світі. Сьогодні ви маєте всі можливості, щоб виправдати сподівання сучасності: здобути міцні знання, набути таких умінь, з якими ви будете поза конкуренцією на сучасному ринку праці як у нашій країні, так і за кордоном, стати висококваліфікованими спеціалістами, повноцінними громадянами України.

Пора студентства – особливо цікавий час у житті, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства. Бажаю вам невичерпного оптимізму, величезного терпіння й наполегливості – вони стануть у нагоді не тільки в навчанні, але і в житті; працьовитості, сміливості й винахідливості – вони будуть допомагати вам в складних життєвих ситуаціях; міцної пам’яті – вона надовго збереже здобуті знання й найкращі спогади.

Успіхів вам у навчанні, у розкритті особистих талантів, у майбутній професійній кар’єрі. Бажаю вам назавжди зберегти відчуття радості й нескінченності життя! Хай вам, дорогі студенти, завжди щастить у житті!

Ректор В. С. Курило

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019