Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Представники ЗМІ завітали до ЛНУ

22 вересня до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка завітала група проекту «Донбас: чесно».

«Донбас: чесно» – проект виробництва ГО «Телекритика» у партнерстві з Асоціацією польських журналістів. Створений він в рамках Польсько-канадської програми підтримки демократії за сприяння Міністерств закордонних справ Польщі та Канади. Сюжети для програми готують 40 регіональних журналістів у партнерстві з обласними державними телерадіокомпаніями.

Проект реалізується в тому, що група журналістів з різних регіонів України приїздить в навколофронтові території Донецької та Луганської областей  та розповідає про те, що відбувається навколо.

До складу групи ввійшли журналісти з Києва, Львова, Хмельницького, Івано-Франківська та Миколаєва. Це вже шоста група представників ЗМІ, яка приїздить на Донбас. Попередні візити  були до Донецької області, та до деяких міст Луганської області – Рубіжного, Сєвєродонецька, а  тепер і до Старобільська.

Зараз група висвітлює тему  університетів, які переселились з окупованої території, їх розвиток, організацію роботи та навчання.

Журналісти поспілкувались з керівництвом університету та студентами, відвідали лекцію з дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» для 1 курсу всіх спеціальностей Інституту педагогіки і психології, завітали до студентського та викладацького гуртожитків.

Представників ЗМІ цікавили особливості дистанційного навчання в ЛНУ та роботи університету в цілому, організація побуту студентів та викладачів. Особливу увагу журналісти приділили студентському життю в Старобільську та відношенню до подій  в регіоні та університеті самих студентів.

Трет’якова Юлія, прес-центр ЛНУ

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019