Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Знайомство із мальовничою Полтавою

Студенти факультету іноземних мов здійснили невеличку прогулянку-екскурсію по визначним місцям у центрі Полтави.

Хоча дехто пожартував, що прогулянка від ПУЕТ до Ротонди дружби народів – це їхній щовечірній маршрут, багато студентів вперше ходили до, напевно, найвидатніших пам’яток культури в місті.

Шлях пролягав через Корпусний сад, центр якого увінчує Монумент слави, а навколо розташований єдиний в своєму роді завершений архітектурний ансамбль в стилі губернського класицизму. Студенти із задоволенням зробили пам’ятні фотографії на тлі монумента.

Ще однією зупинкою перед пунктом призначення став пам’ятник Тарасові Шевченку – адже наш університет із гордістю носить його ім’я. В Полтаві пам’ятник видатному українцю незвичайний, тому що виконаний в стилі конструктивізму. П’єдестал подано як нагромадження площин, із яких постає у своїй величі фігура поета.

Останніми на маршруті перед студентами постали Свято-Успенський собор, пам’ятник Полтавським галушкам та велична колонада Ротонди дружби народів.

Усім надзвичайно сподобався мальовничий пейзаж,що відкрився із висоти плато Іванової гори – чудовий краєвид на долину річки Ворскла та частину міста: полтавський Поділ, ворсклянську Леваду.

                                                                                  Юлія Трет’якова, прес-центр ЛНУ

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019