Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Концерт у дитячому таборі «Дзержинець»

16 вересня в дитячому таборі «Дзержинець», поблизу селища Лиман, був проведений концерт на якому побували і наші студенти.

Сам концерт був організований з ініціативи міліцейської ансамблю «Патруль» ГУМВС у Луганській обл. Як сказали самі організатори свята: «Ми – міліцейський ансамбль” Патруль “, який був створений в 2007 році. Своєю творчістю наша команда хоче показати всім, що міліція здатна не тільки охороняти громадський порядок і боротися зі злочинністю, але й дарувати людям радість, прекрасний настрій, віру в добро і любов».

Концертна програма була наповнена великою різноманітністю номерів, починаючи з простих пісень і закінчуючи складними хореографічними композиціями з елементами різних танців різноманітних культур. Основною задумкою організаторів було продемонструвати всім глядачам, що патріотизм повинен жити в кожному з нас, навіть у настільки важкий час, а добро, гарний настрій, любов і співчуття це найголовніші людські якості.

Студентам і присутнім глядачам концертна програма дуже сподобалася і нагородила їх незабутніми відчуттями. Всі учасники поїздки хотіли б, щоб такі заходи проходили частіше адже це дуже важливо, особливо в наш непростий час.

september_18_15_4

Анісімов Олег, пресс-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019