Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат області з легкої атлетики

Нещодавно у Сєвєродонецьку пройшов Чемпіонат області з легкої атлетики, участь в якому взяв спортсмен Луганського національного університету.

Змагання проходили 8 та 9 вересня. Студент першого курсу Інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ імені Тараса Шевченка Руслан Кордік виступив у двох дисциплінах: у бігу на 400 м (55.7 с) та на 800 м (2.07.6 с). Обидва результати принесли спортсмену заповітне перше місце.

За підсумками проведення змагань була сформована команда з легкої атлетики для поїздки на Чемпіонат України, одним із членів команди і став наш студент Руслан.

september_16_15_2_2

Чергову перемогу Кордику принесли ще одні змагання. Так, 10 вересня у Старобільську пройшла традиційна «Старобільська миля», присвячена Дню фізичної культури і спорту України. Переможцем став другокурсник ІФВС (6.08 с), а Руслан Кордік прийшов другим (6.18 с).

Цього року кількість учасників забігу стала рекордною. Найбільша кількість учасників була зареєстрована у 2007 році – 224, а в 2015 на старт «Старобільської мілі» вийшло 258 бігунів. Такий рекорд встановлено не без допомоги вчителів та викладачів фізичної культури, які в цей теплий, вересневий день привели своїх спортсменів на змагання.

Вітаємо переможця та призерів!!!

september_16_15_2_1

Інститут фізичного виховання і спорту
© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019