Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Набір на підготовчі курси

1 вересня розпочався набір на підготовчі курси в ЛНУ,  зараз формуються групи.

Історія системи допрофесійної підготовки в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка бере початок  з 1923 року, коли було створено так званий робфак – підготовче відділення для робітників і селян. Факультет допрофесійної підготовки було створено 22 червня 1992 року.

З цього навчального року дещо змінено структуру факультету, запропоновано нові напрями роботи. Так, створено відділення Малий університет для роботи з учнями середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних навчальних закладів та студентів останніх курсів навчальних закладів освіти І-ІІ рівнів акредитації.

Малий університет вже об’явив набір на курси вивчення іноземних мов для учнів  1-11 класів, розпочинається організація роботи з дошкільнятами у групах «Раннього розвитку дітей», «Підготовки до школи», пропонується логопедична допомога.

“Крім того, до нового напрямку роботу факультету належить й організація курсів професійної орієнтації для учнів 8–11 класів та професійноорієнтованої молоді. Пропонуються курси масажу, перукарів, графічного дизайну, фотографії, бронювання туристичних послуг, складання бізнес-плану тощо”, – зазначила Наталія Юріївна Мацай, керівник допрофесійної підготовки.

 Традиційно, основним у роботі факультету залишається підготовче відділення. Основною метою його роботи є підготовка майбутніх абітурієнтів до складання ЗНО. Наші курси ліцензовано Міністерством освіти і науки України (ліцензія від 19.06.2015 р. АЕ № 636849).

Навчання на «Базових підготовчих курсах» триває 7 місяців (з 01 жовтня 2015 р. по 30 квітня 2016 р.). З 01 лютого 2016 року розпочнуться заняття на «Інтенсивних підготовчих курсах», які триватимуть 3 місяці.

Підготовка слухачів здійснюється з дисциплін, передбачених для тестування у рамках зовнішнього незалежного оцінювання, а також з дисциплін, необхідних для складання творчих іспитів за деякими напрямами підготовки:

  • Українська мова і література,
  • Історія України,
  • Математика,
  • Біологія,
  • Географія,
  • Фізика,
  • Хімія,
  • Іноземні мови,
  • Творчі конкурси (дизайн, журналістика тощо).

Слухачі навчаються з кращими педагогами університету. Авторські програми підготовки та тренувальні тести складено згідно з вимогами Українського центру оцінювання якості освіти.

“Заняття дозволять майбутнім абітурієнтам систематизувати та поглибити свої знання, опанувати зміст завдань тестування з кожної дисципліни, опрацювати прийоми роботи та правила поведінки під час ЗНО, професійно зорієнтуватися”, – додала Наталія Юріївна.

Абітурієнти, які закінчать підготовчі курси отримують свідоцтва та додаткові бали при вступі до ЛНУ імені Тараса Шевченка за природничо-математичним та інженерно-технічним напрямами підготовки.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами (050)7671066, (096)0231434.

Трет’якова Юлія,
Прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019