Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Студенти ЛНУ познайомились із діяльністю NRC

Першокурсникам Інституту педагогіки і психології розповіли про діяльність Норвезької ради у справах біженців (NRC).

Сьогодні для студентів першого курсу Інституту педагогіки і психології провідні юристи Норвезької ради у справах біженців (Norwegian refugee council) Ірина Іванчук та Руслан Моргунов провели лекцію-консультацію.

september_07_15_1

NRC є незалежною, гуманітарною, некомерційною, неурядовою організацією, яка працює з внутрішньо переміщеними та постраждалими від конфлікту особами на території Луганської області.

Ірина Іванчук розповіла про програму «Інформування, консультування і правова допомога» (ICLA), яка передбачає допомогу переміщеним і постраждалим від конфлікту у Луганській області людям реалізувати свої права і свободи, подолати юридичні перепони за допомогою підвищення рівня правової грамотності шляхом надання інформації і юридичних консультацій.

Дуже корисною була інформація Руслана Моргунова про отримання електронних перепусток для перетину лінії розмежування. Доступно за допомогою слайдів були розкриті особливості роботи з електронною формою подачі заявки.

Програма ICL почала свою роботу у квітні місяці цього року. Мобільні групи юристів виїжджають у місця компактного проживання постраждалих осіб, а також працюють у Центрі правової допомоги, що розташований у місті Сєверодонецьк.

Фахівці центру проконсультують Вас з ряду проблемних питань. Наголосимо, що програма ICLA не надає правову допомогу у кримінальних справах.

За додатковою інформацією та контактами Центру правової допомоги звертайтесь до Студентської соціальної служби.

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019