Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Естафета добра»

ЛНУ долучився до благодійного аукціону «Естафета добра».

На честь Дня міста Старобільська та Дня Державного Прапора України 23 серпня надвечір у Зеленому театрі пройшов благодійний аукціон, організований ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району» та газетою «Вісник Старобільщини». Вже у котре ЛНУ стає партнером благодійних заходів у Старобільську.

Луганський національний організував два майстер-класи. Усіх охочих навчали робити жіночий оберіг – куклу-мотанку та прикраси для волосся в українському стилі. На аукціоні були представлені красиві і цікаві речі, зроблені руками наших студентів, зокрема, мило ручної роботи, а також українська символіка. Виручені гроші зібрали у скриньку, яка поїхала до інших міст, таким чином «Єстафета добра» буде тривати і надалі. Зібрані кошти будуть направлені постраждалим від війни на Сході України.

Усіх небайдужих людей ми закликаємо приєднуватися до волонтерського руху, адже можливо саме ваша допомога конче потрібна комусь в ці хвилини!

  • організатор – ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Старобільського району», газета «Вісник Старобільщини».
  • співорганізатор – ЛНУ імені Тараса Шевченка та газета «Вісник Старобільщини»
  • координатор – Студентська соціальна служба

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019