Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

«Сила духу»

На Луганщині пройшла спартакіада серед інвалідів труда «Сила духу».

6 серпня 2015 року у спортивному комплексі «Олімп» міста Кремінна Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Луганській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством «Спартак» провели регіональні змагання ІІІ Всеукраїнській спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу».

У ході церемонії відкриття учасників спартакіади привітали голова обласної організації ФСТ «Спартак», директор Інституту фізичного виховання і спорту ЛНУ Юрій Полулященко; заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Ольга Лішік; голова організаційного комітету регіональних змагань, в. о. начальника управління виконавчої директора Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Наталія Машко.

Одним з головних завдань проведення спартакіади є поліпшення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед постраждалих внаслідок нещасних випадків на виробництві, а також професійних захворювань. Цього року у спортивних змаганнях такого рівня взяли участь команди з Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька Старобільська і Кремінського району.

Після урочистої церемонії відкриття команди-учасники перейшли до змагальної частини – з притаманною їм силою духу стали боротися за право бути кращими у різних видах спорту. Право суддівства надали викладачам Інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного.

Учасники могли спробувати себе в армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі та шахах. Переможці змагань складуть збірну команду області, яка представить регіон на Всеукраїнській спартакіаді в Ужгороді.

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019