Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Webometrics опублікував оновлену версію світового рейтингу

Webometrics оприлюднив рейтинг університетів світу за рівнем їх присутності у мережі станом на липень 2015 р.

Світовий рейтинг Webometrics Ranking of World’s Universities охоплює 12 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу. Свої рейтингові веб-місця отримали і 295 вищих навчальних закладів з України.

За даними рейтингу Луганський національний університет імені Тараса Шевченка посів 40 місце серед вітчизняних вишів, серед вищих навчальних закладів країн Центральної та Східної Європи – 559, а у європейському рейтингу нам дісталося 1760 місце. Крім того, у континентальному рейтингу наш виш зайняв 4367 позицію, а у світовому – 6962.

Нагадаємо, що міжнародний рейтинг Webometrics проводиться з 2004 року. Його готує компанія «Cybermetrics Lab» Національної дослідницької ради Іспанії («Spanish National Research Council», CSIC), яка діє при Міністерстві науки та інновацій Іспанії. Рейтинг аналізує не освітню діяльність університетів у цілому, а представленість вишу в Інтернет і публікується двічі на рік.

Критеріями для аналізу сайтів ВНЗ є, зокрема, число зовнішніх посилань, число індексованих сторінок і індекс цитування. При цьому укладачі рейтингу не оцінюють дизайн сайту і не враховують його відвідуваність.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019