Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Спортивні випробовування

Абітурієнти успішно здали спортивні випробовування.

В цьому році абітурієнти не припиняють нас дивувати своїми здібностями. Вступники спеціальності «Фізичне виховання» приємно вразили екзаменаційну комісію своєю підготовкою.

«Нас порадувала велика кількість абітурієнтів. Є хороші результати і у хлопців, і у дівчат. Усім вдалося вкластися в нормативи», – поділився з нами своїми враженнями екзаменатор, виконуючий обов’язки завідуючого кафедри спортивних дисциплін, старший викладач Юрій Подколзін.

Вступні випробовування проходили в Кремінній та Старобільську і складалися з трьох етапів. Спочатку необхідно було здати біг на 100 та 1000 метрів. На наступний день хлопці здавали акробатичні вправи та опорний стрибок через коня, а дівчата вільні вправи та опорний стрибок через козла.

Ми вирішили поцікавитися у нашої абітурієнтки, чому вона вирішила пов’язати своє життя зі спортом, які у неї зацікавлення.

august_07_15_3_jurba_lubov

Любов Журба

«Я з самого дитинства люблю спорт, – розповідає нам Журба Любов, – Мій батько, Володимир Васильович, займався греко-римською боротьбою, навчав діток у Білокуракинському ДЮСШ. Я вправлялася у різних видах спорту, наприклад, футболі та волейболі. Спорт – це рух, це здоровий спосіб життя! Ще я дуже люблю співати! У моєму рідному Білокуракине я виступаю на святах. Мені подобається дарувати людям позитивні емоції».

Ми бажаємо подальших спортивних звершень нашим вступникам!

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019