Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вручення дипломів

У Луганському національному видали дипломи європейського зразка.

 Тож дай Вам, доле, світлий шлях широкий,

Випускники дві тисячі п’ятнадцятого року!

 Урочистості на честь випускників 2015 року пройшли 4 серпня у затишному Старобільську.

Диплом Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – це стартовий документ, який відкриває перед випускниками широкі кар’єрні перспективи. У свій час, отримавши в нашій Alma Mater якісні знання, упевнено розпочали свій професійний шлях безліч молодих талановитих людей. Нині вони стали знаменитими педагогами, вченими, діячами культури і мистецтв зі світовими іменами, олімпійськими чемпіонами, дипломатами, журналістами, бізнесменами.

З нашої університетської сім’ї виходять студенти, якими ми можемо пишатися, які й надалі уславлятимуть ім’я рідної Альма-Матер. Вони були першими в науці, в навчанні, без них не відбувалася жодна подія громадського життя, вони здобували для нас спортивні перемоги, дарували нам свою творчість.

Ректор ЛНУ Савченко Сергій Вікторович подякував викладачам, випускникам та студентам, які продовжують навчання: «Сьогодні чудовий, пам’ятний день! Я вітаю своїх колег, студентів, випускників!

Завдяки Вам, наші дорогі студенти, ми продовжуємо працювати. Не було б Вас і нас би не було. Ви повірили, і без вагань, продовжили навчання в рідному університеті в найтяжчий час. А сьогодні ми з гордістю вручаємо Вам, шановні випускники, дипломи. Дипломи, які визнані у всьому світі!

В житті університету є дві знакові події – це випуск і це набір. В цьому році ми випускаємо 2,5 тисячі студентів, і ми набрали приблизно 2 тисячі людей. І це підтверджує, що незважаючи на усі труднощі та сумніви ми йшли правильним шляхом.

Дорогі випускники, відправляємо Вас у щасливу путь!».

Випускників привітали Пінчук Тетяна Степанівна – декан Факультету української філології та соціальних комунікацій, кандидат наук, професор та Караман Олена Леонідівна – директор Інституту педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор. Їх напутнє слово, мудрі поради набувають надзвичайної сили, залишаться в пам’яті, житимуть у серці кожного випускника.

Промайнули чудові, незабутні студентські роки! У кожного були свої успіхи й розчарування, радості й прикрості, щасливі й сумні хвилини. Такий шлях навчання! Цей день, свято вручення дипломів назавжди залишиться палким спогадом, фінальним акордом студентського життя.

Вітаємо Вас і пишаємося Вами, наші випускники! Ми впевнені, що й надалі Ви будете гідними представниками рідного університету!

 

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019