Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Творчі конкурси та вступні екзамени

У ЛНУ імені Тараса Шевченка проходять творчі конкурси та вступні екзамени з фахових дисциплін.

Естафету прийому екзаменів та вступних випробовувань Полтава передала Старобільську та Кремінній. Перша сесія творчих конкурсів пройшла 24 та 25 липня у Полтаві для спеціальностей Інституту культури і мистецтв. Друга сесія проведення екзаменів розпочалася 27 липня і триватиме два дні поспіль у Старобільську. В цей же час у Кремінній пройде творчий конкурс за напрямом підготовки «Здоров’я людини» Інституту фізичного виховання і спорту.

news_jule28_15_1

З 27 по 29 липня пройдуть фахові вступні випробовування з ряду спеціальностей зі скороченим терміном навчання на базі молодшого спеціаліста.

Екзамени для окремих категорій абітурієнтів (інвалідів 1-ї, 2-ї групи та дітей-інвалідів; осіб, які закінчили школу за межами України та військовослужбовців, звільнених з військової служби в рік вступу) проводяться з 27 по 30 липня. Ці категорії абітурієнтів мають право проходити тестування з української мови та літератури, іноземної мови (англійської, французької, німецької, іспанської, російської), історії України, фізики, математики, біології, хімії та географії, безпосередньо, в ЛНУ.

news_jule28_15_2

Абітурієнти дуже серйозно відносяться до екзаменів, адже від них залежить майбутнє навчання. Кожен відвідує перед екзаменом консультації з фахових предметів.

Ми бажаємо успішного проходження творчих конкурсів та вступних випробувань усім абітурієнтам!

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019