Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Продовжується збір «пластику»

Підтримаємо всеукраїнську акцію зі збору пластикових пляшок для виготовлення протезів воїнам АТО!

Акція отримала широкий відгук по всій Україні. В усіх куточках нашої країни іде щоденний збір «пластику» – першими ластівками стали магазини та супермаркети.

news_jule27_1

На сьогоднішній день у ЛНУ все збирається силами тих, хто працює в літній період – час відпусток викладачів університету та канікул у студентів. В перших рядах зараз працівники приймальної комісії, які дуже активно долучаються до акції. Ми очікуємо на завзяту участь усіх з початком навчального року.

Важливо, що головна мета акції – збір «пластику» для протезування, спонукає людей задуматися і над іншими суспільно значимими проблемами. По-перше, змінюється світогляд людини, відношення до навколишнього середовища. Екологічні проблеми стають в наш час усе болючішими, а вирішення їх усе гострішим.

news_jule27_2

http://vk.com/ecologyukr

В усьому цивілізованому світі давно вироблена культура роздільного збору сміття. Ми повинні схаменутися і нарешті зрозуміти, що планета не тільки для нашого покоління. Якщо ми вчасно не зупинимося, наші нащадки будуть жити на великому звалищі.

Скільки грошей валяється під нашими ногами! Адже переробка сміття змогла б приносити кошти на благодійність.

Ми закликаємо усіх звернути свій погляд на європейський досвід. За даними сайту idea.te.ua у вирішенні глобальної проблеми сортування сміття найбільших успіхів досягли Швейцарія, Німеччина і Швеція. В цих країнах люди власноруч сортують 80 % відходів. Як вторинну сировину використовують сміття у Японії, США, Італії, Франції, Австрії, Нідерландах, Швейцарії, Бельгії та Данії.

Аби система запрацювала і в нашій країні, необхідно кожному починати з себе. Виховуйте своїх дітей з малечку любити і поважати те, що дає нам природа.

Подивіться навколо, можливо, саме в цей час у Вас під ногами лежить нікому не потрібна пляшка. Приносьте її в ЛНУ – допоможемо нашим захисникам і зробимо свій Дім чистіше!

  • Організатор – БФ ОВЕС,
  • партнер акції – ЛНУ імені Тараса Шевченка,
  • координатор – Студентська соціальна служба.

                                     Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019