Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Вступна кампанія – 2015 набирає обертів

В ЛНУ продовжується Вступна кампанія – 2015.

Робота приймальної комісії триває уже більше тижня. В перші дні роботи було найбільш гаряче – постійні консультації абітурієнтів та прийом документів проходив в експрес-режимі. Кваліфікована робота всіх членів приймальної комісії дала змогу швидко й оперативно подавати заявки вступниками. В цьому році багато абітурієнтів користуються усіма можливостями електронної заяви, що спрощує процедуру вступу.

Найбільш популярним серед абітурієнтів став Інститут педагогіки і психології. Такі спеціальності, як соціальна педагогіка та початкова освіта займають перше місце. Також не пасе задніх спеціальність фізичне виховання Інституту фізичного виховання і спорту.

news_jule20_2

Ірина Воропаєва

Ми вирішили поспілкуватися з абітурієнткою – Іриною Воропаєвою, і з’ясувати, чому саме наш ВНЗ став пріоритетним вибором для неї:

  • «В цьому році я закінчила Коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Діловодство» і в мене не було ні краплі сумнівів з приводу подальшого мого вибору. Я його зробила вже давно – рішення поєднати своє життя з ЛНУ було для мене остаточним.

Після закінчення коледжу в мене є можливість вступу на 3 курс. Я обрала для себе Інститут фізики, математики та інформаційних технологій за спеціальністю «Документознавтство та інформаційна діяльність». За роки мого навчання коледж для мене став рідним. Тепер я мрію стати частинкою великої дружньої сім’ї Луганського університету.

Я завжди чула позитивні відгуки про університет та викладачів. З деякими я вже знайома і вони справді професіонали свого діла. В університеті іде постійна наукова діяльність, ЛНУ є учасником різних європейських програм, є можливість навчання навіть за кордоном.

Важливо, що після отримання диплома бакалавра, я зможу навчатися паралельно на спеціаліста і на магістра. А також є варіант вступу і на іншу спеціальність. Зараз для навчання на більш високому рівні не важлива попередня освіта.

Якісна освіта в ЛНУ – це мій вибір!».

news_jule20_4

Нагадаємо, що вступна кампанія триває. За більш детальною інформацією слідкуйте на сайті www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»).

Адреса приймальної комісії:
92703, м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1
Тел.: (06461) 2-26-70,
(097) 446 88 13
(050) 280 12 96
E-mail: luguniv.info.edu@gmail.com

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019