Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Розпочато роботу приймальної комісії ЛНУ

10 липня розпочала свою роботу приймальна комісія ЛНУ.

Урочисто і святково була відкрита Вступна кампанія 2015 року. Ректор Луганського університету Сергій Вікторович Савченко побажав наснаги у роботі працівникам приймальної комісії: «Незважаючи на складну ситуацію, в яку потрапив університет, ми знайшли в собі сили працювати далі. Ми зберегли кадровий склад університету майже в повному обсязі. Зараз науковою діяльністю займаються 70 професорів, 300 доцентів і кандидатів наук. Ведеться постійна дослідницька робота. Для абітурієнтів важливо, що ми отримали державне замовлення майже на рівні минулого року».

«Була проведена профорієнтаційна робота, приймальна комісія повністю готова до прийому абітурієнтів. Ми сподіваємося на велику кількість вступників. Я ще раз хочу звернути увагу на те, що за сприяння Міністерства освіти і науки України та Акредитаційної комісії України було відновлено абсолютно всі сертифікати про акредитацію спеціальностей, термін дії яких продовжено, переоформлено ліцензію на освітні послуги. Крім того, університет бере участь у численних державних і недержавних програмах і ґрантах, що дозволяє залучити додаткові кошти для організації якісного освітнього процесу на рівні європейських стандартів. Таким чином, університет повністю готовий до нового навчального року. Кожен отримає гарантовану європейську освіту!», – підкреслив проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Вікторович Ужченко.

Ми запрошуємо до навчання абітурієнтів з усіх регіонів країни, які можуть навчатися як на очній формі, так і дистанційній і при цьому здобути якісну освіту.

 

Адреса приймальної комісії:
92703, м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1
Тел.: (06461) 2-26-70, (097) 446 88 13, (050) 280 12 96
E-mail: luguniv.info.edu@gmail.com
www.luguniv.edu.ua (вкладка «Вступникам»)

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019