Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ЛНУ став партнером всеукраїнської акції по протезуванню бійців АТО

На території університету стартувала всеукраїнська акція зі збору пластикових пляшок та окремо кришечок-закруток для виготовлення протезів воїнам АТО.

ЛНУ імені Тараса Шевченка став партнером благодійного фонду «Овес», що і є фундатором акції. Студентська молодь, викладачі та співробітники нашого університету охоче беруть участь в зборі пластика для виготовлення протезів бійцям АТО. На території університетського містечка встановлено контейнери для зберігання пляшок. До акції залучаються люди з усього Старобільського району.

За задумом організаторів, пляшки та кришки з будь-якого виду пластику будуть перероблятись в гранули і використовуватись як сировина для протезів, або ж підуть на продаж. Виручені кошти будуть спрямовані на протез для конкретного бійця.

Акцію підтримує Міністерство екології України. Крім соціальної проблеми, вона покликана вирішити і екологічну. Відомо, що пластикові вироби розкладаються 100-1000 років!

Ми запрошуємо всіх небайдужих приєднуватись! На один якісний індивідуальний протез потрібно 80 тисяч пляшок із кришками. Якщо б 500 тисяч людей за день здали по одній півторалітровій пляшці, можна було б виготовити повноцінний протез руки.

Закликаємо долучатися усіх, адже чим більше добровольців візьмуть участь, тим більшій кількості воїнів АТО вдасться допомогти.

Організатор – Благодійний фонд ОВЕС,

партнер акції – ЛНУ імені Тараса Шевченка,

координатор – Студентська соціальна служба.

Альона Кириленко, прес-центр ЛНУ

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019