Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Торжественное вручение дипломов

В учебно-научном институте физического воспитания и спорта состоялось торжественное вручение дипломов. 

У навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту відбувся урочистий захід, присвячений врученню дипломів бакалавра спеціальностей «Фізична реабілітація», «Фізична терапія, ерготерапія», «Середня освіта. Здоровʼя людини», «Фізичне виховання», «Середня освіта. Фізична культура», «Фізична культура і спорт. Спорт», «Спорт».

На заході були присутні почесні гості: ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Савченко Сергій Вікторович, випускник нашого навчального закладу, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України з гімнастики спортивної, Горін Олександр Миколайович та Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, Заслужений тренер України з велоспорту, Базін Сергій Миколайович.

Свої привітання випускникам нашого інституту висловив директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Полулященко Юрій Михайлович і побажав творчої наснаги, життєвої вдачі і щоб отримані знання за роки навчання допомагали по життю. До привітань приєднався ректор ДЗ ЛНУ імені «Тараса Шевченка» Савченко Сергій Вікторович, який відзначив випускників ННІФВіС, які прославляють наш університет і Україну на весь Світ як спортсмени, тренери та викладачі. Також Сергій Вікторович висловив сподівання, що більшість випускників продовжить навчання в стінах університету на ОС «Магістра».

Після привітань ректор університету та директор інституту вручили дипломи з відзнакою Володіній Вікторії (спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія») та Шипіловій Наталії (спеціальність «Середня освіта. Здоровʼя людини»), а також дипломи встановленого зразка всім випускникам.

Поздоровили випускників завідувач кафедр теорії та методики фізичного виховання Соколенко Олена Іванівна та завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоровʼя людини Виноградов Олег Олександрович та побажали їм подальших успіхів і не зупинятись на досягнутому.

Наприкінці урочистого заходу загальне фото на пам’ять!

Вітаємо наших випускників!

По информации УН ИФВС

© Луганский национальный университет имени Тараса Шевченко, 2007-2021