Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Наші перемагають!

20 – 21 червня в Чебоксарах (Росія) пройшов командний Чемпіонат Європи.

Естафетна команда України у складі луганчанки Наталії Строгової, харків’янки Наталії Погребняк, Кащеєвої Вікторії (Донецька/Сумська область) та Христини Стуй (Київ/Івано-Франківська область) показала результат 42,50 секунди, що майже на півсекунди краще, ніж у росіянок, які фінішували другими. При цьому дівчата побили свій рекорд командних чемпіонатів Європи, який установили два роки тому. Також вони показали найкращий результат сезону в Європі.

У складі команди виступала магістрантка ІФВіС ЛНУ імені Тараса Шевченка Наталія Строгова. На Чемпіонат вона вирушила відразу після успішного захисту магістерської роботи. Навчання не завадило нашій спортсменці показати на змаганнях високий результат. Стартувавши на першому етапі естафети на незручній восьмій доріжці, Наталія задала тон успішному виступу команди. Вона першою передала паличку, заклавши фундамент перемоги в забігу. Після виступу Строгова дала флеш-інтерв’ю: „Хочеться сказати: нарешті ми по-справжньому розпочали підготовку до Олімпійських ігор. Це був такий собі проміжний старт. Я сподівалася на цей успіх. Так що чекайте, ми повертаємося. ”.

У забігу на 200 м перемогу здобув представник збірної команди України Сергій Смелик, подолавши дистанцію за 20,45 сек. Другим до фінішу прийшов Данні Талбот (Великобританія), показавши результат 20,62 сек. Третє місце дісталося Енріко Демонте (Італія), який фінішував з результатом 20,67 сек.

Сергій, випускник ІФВіС ЛНУ імені Тараса Шевченка, після закінчення забігу сказав: „Усе йде за планом. Єдине, що заважає, травми. Незважаючи на це йдемо маленькими кроками до поставленої мети – гарного виступу на чемпіонаті світу. Думав, що з вітром не впораюся. Хоча, виходить, що і вітер не завада. Переді мною Наталя Погребняк з особистим рекордом пробігла, я й подумав: чим я гірший! Та й команді очки потрібні – це також стимул”.

Наталія Строгова та Сергій Смелик завоювали дві з трьох золотих нагород української команди на цьому Чемпіонаті, підтвердивши високе реноме Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

У командному заліку збірна команда України посіла у вищій лізі почесне сьоме місце.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019