Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Факультет природничих наук підкорює вершини у науковій діяльності

ФПН продовжує підкорювати вершини успіху.

У межах комплексних кафедральних тем працюють наукові школи, функціонує аспірантура і докторантура, викладачі і студенти факультету приймають активну участь у міжнародних наукових форумах, отримують гранти на наукові дослідження. Таким чином здійснюється плідна робота над підвищенням наукового потенціалу факультету.

Так, старший викладач кафедри географії А. В. Братішко отримав грант (Sepkoski Grans) Палеонтологічного товариства США. У 2014 – 2015 н. р. він пройшов стажування в департаменті наук про Землю та навколишнє середовище університету імені Людвіга-Максиміліана в Мюнхені.

Студенти факультету неодноразово були призерами Всеукраїнських студентських олімпіад і конкурсів наукових робіт. У 2015 році Олексій Задєсєнцев (студент ІІІ курсу, спеціальність «Географія») на Всеукраїнській олімпіаді з географії посів четверте місце, при цьому його відповіді на питання із суспільної географії визнані кращими.

Слід зазначити, що сьогодні висококваліфікований професорсько-викладацький склад факультету забезпечує якісну підготовку майбутніх біологів, географів, екологів, хіміків і біохіміків, генетиків, фахівців у галузі лісового і садово-паркового господарства, за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст і магістр.

Як зазначає декан факультету природничих наук Олег Виноградов, незважаючи на досить складну ситуацію викладачі і співробітники факультету в найкоротші терміни змогли налагодити повноцінний навчальний процес, організувати студентів, освоїти платформу дистанційного навчання Мoodle і надати можливість студентам навчатися також й у стаціонарному режимі.

 

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019