Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Захист кандидатської дисертації з історичних наук

Вчена рада К 29.053.06 працює в університеті з 2011 р. за цей період було захищено чимало дисертаційних робіт з історичних наук.

27 червня 2015 р. відбулось чергове засідання ради. На розгляд науковому співтовариству було винесена робота Русіна Романа Михайловича – „Історіографія політичних репресій міжвоєнного періоду в Україні (20-30 рр. ХХ ст.)”. Провідні науковці інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, які складають основну частину членів ради висловили позитивні враження від рівня підготовленої дисертації. Одним із основних показників класичного національного університету є достатня кількість спеціалізованих вчених рад із захисту кандидатських та докторських дисертацій. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка відповідає зазначеним критеріям та гідно конкурує із провідними вишами України.

Отже, студенти Інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук мають можливість не лише отримати кваліфікацію бакалавра або магістра а також захистити кандидатську дисертацію в стінах рідної Альма-матер та в перспективі вступити в докторантуру. Тож, пов’язавши життя із нашим вишем та інститутом абітурієнт отримає реальну путівку в життя.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019