Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Захист бакалаврських та магістерських робіт

З 11 по 13 червня 2015 року на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти ІТОТТ відбувалася державна атестація.

У студентів 4 курсу спочатку був письмовий комплексний державний екзамен, наступного дня вони захищали бакалаврську роботу. Студенти 5 курсу і магістранти кафедри захищали відповідно дипломний проект і магістерську роботу.

На кафедрі ТВіПО державна атестація проходила по спеціальностям «Професійна освіта. Транспорт», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості» і «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства».

Студенти і магістранти впевнено і майстерно захищали свої роботи, які підсумовували набутий ними в стінах університету професійний досвід. Особливо можна відзначити студентів спеціальності «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості», які представили на захист розроблені ними моделі одягу.

Голова державної комісії директор ТОВ «Старобільська швейна фабрика» Савенко Юлія Юріївна відзначила студентку четвертого курсу Капустян Яну, яка захищала дипломний проект за темою «Розробка проекту моделей та конструкцій жіночого комплекту на індивідуального споживача» і запропонувала їй  подальшу співпрацю на підприємстві ТОВ «Старобільська швейна фабрика».

Під час захисту магістерської роботи студентка Грищишина Олена показала дуже високий рівень знань. Тема роботи: «Дослідження властивостей матеріалів з натуральної шкіри», була дуже цікавою, в той же час і складною, але вона виконала її досить гарно! Державною комісією було відмічено, що студентка заслуговує найвищого балу за виконання роботи! Їй також було запропоновано співпрацю з підприємством.

В цілому відзначимо чітку організацію кафедрою проведення державної атестації і високий рівень підготовки студентів.

 

Директорат ІТОТТ

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019