Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Випускні іспити

Кафедра товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів провела випускні іспити.

10 червня 2015 року на кафедрі товарознавства, торговельного підприємництва та експертизи товарів Інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму проводили випускний державний екзамен для студентів четвертого курсу та захист дипломних робіт студентів п’ятого курсу.

Завідувач Бідаш В. І. та інші викладачі кафедри урочисто привітали присутніх та звітували про початок державного іспиту.

За результатами державного іспиту було визначено найкращі роботи студентів за академічними групами:

  • 4 курс денне відділення спеціальність 6.030510.02 «Товарознавство та експертиза в митній справі»: Зубкова Вікторія, Волкова Карина, Лазуренко Дмитро;
  • 4 курс денне відділення спеціальність 6.030510.01  «Товарознавство і комерційна діяльність» (зі скороченим терміном навчання) – Тарасова Наталія;
  • 4 курс денне відділення спеціальність 6.0101. Професійна освіта «Товарознавство» Фалько Оксана та Метьолкіна Аліна;
  • 4 курс заочне відділення спеціальність 6.030510.01  «Товарознавство і комерційна діяльність» — Іваненко Ганна;
  • 4 курс заочне відділення спеціальність 6.030510.02 «Товарознавство та експертиза в митній справі» — Єрченко Ірини, Пузік Аліни та Усик Ольги.

Треба відзначити, що всі студенти четвертого курсу продемонстрували високий рівень знань.

На високому рівні було проведено захист дипломних робіт. Представлені до оцінювання доповіді студентів, супроводжувались мультимедійними презентаціями. Комісією було визначено, що всі теми дипломних робіт підготовлені на актуальні теми, висновки та пропозиції мають наукове та практичне значення. Комісія відзначила високий рівень підготовлених до захисту дипломних робіт таких студентів: Ізгачової Анастасії, Терехової Інесси, Рябініної Карини та Чучман Аліни.

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019