Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

ЛНУ – Лідер вищої освіти в Україні

Сьогодні заключний день X Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2019», а це означає, що делегація від ЛНУ скоро повернеться додому.

А приїздять вони не з пустими руками. Цього року університет взяв участь у двох конкурсах: рейтинговому виставковому конкурсі з нагородженням переможців Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» та конкурсі з тематичних номінацій з нагородженням переможців золотими, срібними та бронзовими медалями. І ми перемогли!

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка став переможцем рейтингового виставкового конкурсу й був визнаний Лідером вищої освіти України. Наш університет – єдиний ЗВО Луганської та Донецької області, який був удостоєний найвищої нагороди й визнання з боку освітянської й наукової спільноти.

На сцені Київського палацу дітей та юнацтва перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради України Олександр Співаковський, Президент національної академії педагогічних наук України Василь Кремень під бурхливі оплески залу вручили Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» доктору педагогічних наук, професору Олені Караман, яка представляла університет на виставці.

Також на цій виставці НН ІПП представив Проект «Соціалізація особистості в умовах гібридної війни на сході України». За результатами конкурсного відбору та експертизи проект отримав золоту медаль у тематичній номінації «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів». Результатом дослідження також є монографія «Соціалізація особистості в умовах гібридної війни на сході України» (автори Курило В. С., Савченко С. В., Караман О. Л.), що може використовуватися в освітньому процесі, зокрема при написанні наукових робіт різного рівня. Ще одну нагороду вищого ґатунку – сертифікат «Якість наукових публікацій» за показниками незалежного рейтингу міжнародної наукометричної бази даних SciVerse Scopus – також було вручено делегації від університету.

Приємно розуміти, що наша рідна альма-матер, перебуваючи вже п’ятий рік поспіль в нестандартних умовах, продовжує розвиватися і залишається флагманом вищої освіти в Україні.

Відеоролік “Сучасні заклади освіти – 2019”

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019