«ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ХVІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції імені Віктора Ужченка «ОБРАЗНЕ СЛОВО ЛУГАНЩИНИ», присвяченій 80-річчю присвоєння Луганському національному університету імені Тараса Шевченка, яка відбудеться 26 квітня 2019 року в ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1).

Програма роботи конференції передбачає виступи з доповідями й заочну участь (тільки друк тексту доповіді). Участь у конференції безкоштовна.

На конференції передбачена робота трьох секцій (мовознавчої, літературознавчої та методичної) за такими напрямами:

1. 1. Філологічна й методична спадщина видатного українського фразеолога В. Ужченка.
  2. 2. Лексика й фразеологія східноукраїнського ареалу та інших регіонів України.
  3. 3. Образні новотвори сучасного мовлення.
  4. 4. Символіка й обрядовість українських фразеологізмів.
  5. 5. Образне слово на уроках мови та літератури.
  6. 6. Аналіз образного слова в науково-дослідницькій та навчальній роботі студентів-філологів.

Ознайомитися з інформаційним листом.