КОНКУРС ВИРАЗНОГО ЧИТАННЯ ПОЕЗІЙ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет української філології та соціальних комунікацій ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує студентів, викладачів і співробітників узяти участь у конкурсі виразного читання поезій Тараса Шевченка, який проводиться з нагоди 205-ї річниці від дня народження митця.

Конкурс передбачає 2 етапи. На 1-му етапі учасники презентують заздалегідь підготовлене виразне читання напам’ять самостійно обраної поезії Тараса Шевченка, на 2-му етапі – виразно читають вірш, запропонований конкурсною комісією. Конкурс буде проведено 5 березня 2019 року о 12.30 в читальному залі бібліотеки університету.

Урочисте нагородження переможців відбудеться 12 березня 2019 року. Результати конкурсу буде розміщено на офіційному сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Контактні телефони:

0667664399 (Пінчук Тетяна Степанівна),

0667968942 (Лапко Олена Анатоліївна).