КОНКУРС ЕСЕ

Факультет української філології та соціальних комунікацій ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує студентів, викладачів і співробітників узяти участь у конкурсі есе “Не поет – бо це ж до болю мало…”, присвячених творчому генію Тараса Шевченка, який проводиться з нагоди 205-ї річниці від дня народження митця.

Для участі в конкурсі необхідно до 5 березня 2019 року подати на розгляд журі творчу роботу за темою конкурсу обсягом до 300 слів, а також відомості про автора: прізвище, ім’я, по батькові учасника; курс, спеціальність, назва факультету/інституту (або посада й назва структурного підрозділу); контактний номер телефону, e-mail.

Творчі роботи та відомості про автора (окремим файлом) необхідно надіслати на електронну адресу lnu.kaf.ukr.lit@gmail.com. У темі листа слід зазначити “Конкурс есе” та своє прізвище.

Оголошення результатів конкурсу й урочисте нагородження переможців відбудеться 12 березня 2019 року. Результати конкурсу буде розміщено на офіційному сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Контактні телефони:

0667664399 (Пінчук Тетяна Степанівна),

0667968942 (Лапко Олена Анатоліївна).