КОНКУРС ТЕМАТИЧНИХ ФОТОГРАФІЙ “ЗОРЕ МОЯ ВЕЧІРНЯЯ…”

Факультет української філології та соціальних комунікацій ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує студентів, викладачів і співробітників узяти участь у конкурсі тематичних фотографій “Зоре моя вечірняя…”, який проводиться з нагоди 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Для участі необхідно до 5 березня 2019 року подати на розгляд журі фотографію за темою конкурсу, а також описову презентацію, у якій зазначається прізвище, ім’я, по батькові учасника; курс, спеціальність, назва факультету/інституту (або посада й назва структурного підрозділу); контактний номер телефону, e-mail; назва творчої роботи, історія її створення (2–4 речення).

Творчі роботи та описові презентації (окремим файлом) необхідно надіслати на електронну адресу lnu.kaf.ukr.lit@gmail.com. У темі листа слід зазначити “Конкурс фотографій” та своє прізвище.

Оголошення результатів конкурсу й урочисте нагородження переможців відбудеться 12 березня 2019 року. Результати конкурсу буде розміщено на офіційному сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Контактні телефони:

0667664399 (Пінчук Тетяна Степанівна),

0667968942 (Лапко Олена Анатоліївна).