КОНКУРС ІЛЮСТРАЦІЙ ДО ТВОРІВ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Факультет української філології та соціальних комунікацій ЛНУ імені Тараса Шевченка запрошує студентів, викладачів і співробітників узяти участь у конкурсі ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, який проводиться з нагоди 205-ї річниці від дня народження митця.

Для участі в конкурсі необхідно до 5 березня 2019 року подати на розгляд журі ілюстрацію до одного з творів Тараса Шевченка або малюнок за мотивами творів митця, а також описову презентацію, у якій зазначається прізвище, ім’я, по батькові учасника; курс, спеціальність, назва факультету/інституту (або посада й назва структурного підрозділу); контактний номер телефону, e-mail; назва творчої роботи. Техніка виконання ілюстрації: акварель, гуаш, олівець, аплікація, витинанка тощо.

Творчі роботи та описові презентації (на окремому аркуші) необхідно подавати до деканату факультету української філології та соціальних комунікацій.

Оголошення результатів конкурсу й урочисте нагородження переможців відбудеться 12 березня 2019 року. Результати конкурсу буде розміщено на офіційному сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Контактні телефони:

0667664399 (Пінчук Тетяна Степанівна),

0667968942 (Лапко Олена Анатоліївна).