Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Чемпіонат з гімнастики

У м. Рубіжне відбувся відкритий Чемпіонат Луганської області з спортивної гімнастики.

У змаганнях взяли участь понад 70 учасників з міст Сєверодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ та Кремінна.

На урочистій церемонії відкриття змагань, учасників  привітали: начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА – Волохов Антон Михайлович, директор Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності – Клеменчуков Олег Володимирович та ін.

Студенти навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту: Лук’яненко Ілля,  Колесник Дмитро, Шкурацький Богдан, Кравченко Артем, Сердинський Дмитро у складі збірної чоловічої команди м. Кремінна завоювали золоті медалі, на другому місті – збірна команди м. Рубіжне, а третє місце посіла команда м. Сєверодонецьк.

В особистому заліку у сумі багатоборства отримав золоту медаль та звання Чемпіона – Лук’яненко Ілля (студент 2 курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура»), на другому місті – Робу Олексій (студент 3 курсу спеціальності «Середня освіта. Фізична культура») і третє місце завоював – Кравченко Артем (студент 3 курсу (зі скороченим терміном навчання) спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт»).

У окремих видах багатоборства золоті медалі отримали: Лук’яненко Ілля – у вільних вправах та у вправах на кільцях; Шкурацький Богдан – у вправах на коні; Робу Олексій – в опорному стрибку; Сердинський Дмитро – у вправах на брусах та перекладині.

Ці змагання є відбірковими на участь у Чемпіонаті України, який відбудеться на початку березня у м. Кропивницький.

Вітаємо з перемогою наших спортсменів! Та бажаємо подальших успіхів!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019