Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Відкриття навчального корпусу та гуртожитку

23 січня у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулось відкриття відремонтованого навчального корпусу та нового гуртожитку.

Побутові умови не менш важливі для студента, ніж професіоналізм викладацького складу. Для Луганського національного університету, який наразі знаходиться у Старобільську, важливо забезпечити студентів усім необхідним для життя і навчання. Тож відкриття одразу двох об’єктів є виявом соціальної відповідальності університету, турботою про те, у яких умовах житиме та здобуватиме освіту майбутнє покоління України.

На урочистості з нагоди відкриття завітали студенти, викладачі та почесні гості. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Сергій Савченко, який зазначив: «У 2014 році головним завданням керівництва було зберегти заклад вищої освіти – ЛНУ імені Тараса Шевченка, а сьогодні нам необхідно відповідати статусу національного університету і забезпечити якісну освіту та комфортабельні умови. Саме цим керівництво займається наразі».

Капітальний ремонт став можливий завдяки ініціативі та підтримці народного депутата України, голови вченої та наглядової ради ЛНУ імені Тараса Шевченка Віталія Курила. За його словами, на ремонт було витрачено 20 мільйонів гривень (з яких 18 – з державного бюджету, 2 – з обласного), а також кошти університету. «Значну допомогу університет отримав від Чеського агентства розвитку, з яким ЛНУ імені Тараса Шевченка співпрацює з 2015 року. Цього разу агентство допомогло з новими меблями для гуртожитку, а саме надало шафи, ліжка та матраси», – наголосив Віталій Курило.

Новий гуртожиток на 27 житлових кімнат розрахований для проживання 88 студентів. Обладнали тут і кімнату для самопідготовки, де молодь зможе організовувати своє дозвілля, відпочивати та готуватися до занять, заліків та екзаменів. Сподіваємося, що для майбутніх й нинішніх студентів, які незабаром поселяться до гуртожитку, їх новий дім стане затишним. Так, студентка 3 курсу Аліна Олійник каже, що вже обрала собі кімнату і вже зовсім скоро, з початком другого семестру, почне облаштовувати свій новий дім.

Отже, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка відновлюється і починає жити повноцінним життям, впевнено крокує вперед назустріч майбутньому і вже будує плани на розбудову наймогутнішнього вишу Луганщини.

Олена Смитаніна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019