Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Спортсмен ЛНУ поїде на Всесвітню Універсіаду 2015

Магістрант ЛНУ імені Тараса Шевченка може стати учасником Всесвітньої Універсіади-2015. Змагання пройде в Південній Кореї цього літа.

Таку можливість Сергій Копанайко отримав, перемігши на національній Універсіаді-2015 у Києві. «У бігу на дистанцію 110 м із бар’єрами йому не було рівних. Він завоював золоту медаль у скарбничку нашого вишу і став кандидатом на участь у Всесвітній Універсіаді», – розповів завідувач кафедри спортивних дисциплін Інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету Юрій Подколзін.

Однак сам спортсмен радіти не поспішає, каже, попереду ще два важливих етапи, які можуть змінити ситуацію. «Через тиждень відбудеться Командний Кубок України, а трохи пізніше Чемпіонат України. Від того, як я там виступлю, залежатиме поїду я у Південну Корею чи ні. До речі, ці два змагання теж є відбірковими на більш масштабні – Командний чемпіонат Європи та Чемпіонат світу», – пояснив Сергій Копанайко.

Незважаючи на сумніви спортсмена, у ЛНУ впевнені в ньому. Розповідають: на сьогоднішній день Сергій є кращим бар’єрістом в Україні, ступінь лідера займає близько 4-х років. Із 2006 року спортсмен входить до складу національної збірної. На рахунку легкоатлета участь і перемоги на чемпіонатах України, Європи та світу.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019