Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Виступ на Універсіаді-2015

На мажорній ноті закінчили наші легкоатлети виступ на Універсіаді-2015. Змагання проходили в Харкові за участю спортсменів ЛНУ.

Команда Луганського національного університету імені Тараса Шевченка була представлена студентами Інституту фізичного виховання і спорту та Старобільської філії. Старти наших спортсменів вийшли яскравими і насиченими. Передбачувана у фінали бігу на 100 м і 200 м вийшла Наталя Строгова, яка проявила себе справжнім бійцем і заслужено завоювала дві срібні медалі, програвши тільки першому номеру національної збірної Н. Погребняк (Харків). Це великий успіх нашої спортсменки.

news_may_28_15_1

Відчайдушно боролася за перемогу в секторі стрибків із жердиною Ганна Шелех. Щоб дістатися до Харкова, їй довелося подолати багато труднощів. Для перевезення довгої жердини необхідний спеціальний транспорт. У мирний час ця проблема вирішувалася навантаженням у вантажний вагон поїзда. Для поїздки на Універсіаду в цьому році Ані довелося наймати машину. Наша спортсменка гідно боролася за перемогу, і срібна медаль стала їй нагородою за самовідданість.

news_may_28_15_2

Дуже напруженою для нашого квартету легкоатлетів (О. Кукота, А. Лукашук, П. Ветлін, С. Копонайко) склалася боротьба в естафеті 4 х 100 м. Досить легко наші спортсмени пробилися до фіналу, проте в заключному забігу, при високому рівні конкуренції, вони просто вирвали на останніх метрах третє місце у спортсменів Харкова. Вагомий внесок у цей успіх вніс Сергій Копонайко, який сам зголосився брати участь в естафетній команді і зробив майже неможливе, відмінно пробігши заключний етап естафети. Сергія можна назвати нашим героєм Універсіади. Йому вдалося підтвердити репутацію кращого бар’єриста країни. У бігу на 110 м з бар’єрами йому не було рівних. Він завоював єдину для нашого вишу золоту медаль і є ймовірним кандидатом на участь у Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться влітку у Південній Кореї.

Так само гідно виступили в індивідуальних видах програми Артем Лукашук, Павло Ветлін, Марія Шмідова і Лідія Матвійчук. Таким чином, студенти ЛНУ завоювали 8 медалей (1 золота, 3 срібні та 4 бронзові), тим самим підтвердив високий престиж нашого університету.

Бажаємо спортсменам подальших успіхів на внутрішній і міжнародній аренах!

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019