Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Луганський виш частково переїжджає в Полтаву

Із Старобільська до Полтави переводяться два підрозділи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Поміняють «прописку» факультет іноземних мов та Інститут культури і мистецтв ЛНУ. Про це повідомили в ректораті вишу. Днями керівництво ЛНУ підписало договір з Полтавським університетом економіки і торгівлі. «Згідно з документом приймаюча сторона надає гуртожиток та навчальні аудиторії в наше користування. Студенти будуть забезпечені всім необхідним», – зазначив декан факультету іноземних мов Іван Карпенко.

Рішення про переїзд, кажуть у ЛНУ, взяли з кількох причин. «По-перше, для нас важливо створити всі умови для навчання студентів. Оскільки у нас творчі спеціальності, то індивідуальні та практичні заняття з професійно-орієнтованих дисциплін повинні проводитися стаціонарно. По-друге, ми хочемо відновити контингент іноземних студентів. Зараз це неможливо, тому що ми близькі до зони АТО. У Полтаві ж все тихо і спокійно, там ми створимо комфортні умови для навчання іноземців», – розповіла директор Інституту культури і мистецтв ЛНУ Інна Сташевська.

Проте остаточно залишати Старобільськ підрозділи не мають наміру. Переживають за студентів, у деяких немає можливості перебратися до Полтави. «Ми враховуємо побажання і можливості наших студентів. Тому наступний навчальний рік будемо працювати на два фронти: і в Старобільську, і в Полтаві. Крім того, система очно-дистанційного навчання теж поки залишається. Це стосується блоку загальноосвітніх дисциплін», – підкреслила Інна Олегівна.

Карпенко згоден із колегою, говорить: «Робота в системі Moodle дуже зручна і продуктивна для учасників навчального процесу. У нашому випадку вона буде хорошим помічником і доповненням до стаціонарного навчання. Тому, звичайно ж, від такого формату ми відмовлятися не будемо».

У ЛНУ також відзначили, переїзд до Полтави це тимчасовий захід. У ВНЗ запевняють, як тільки звільнять Луганськ, університет у повному складі повернеться туди.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019