Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Почесне звання луганчанину

Почесне звання луганчанину – Заслужений працівник освіти України присвоєно проректорові ЛНУ імені Тараса Шевченка Дмитру Ужченку.

Звання присвоїв Президент України Петро Порошенко, про це йдеться в його Указі на офіційному сайті Глави держави.

news_may_26_15

У ЛНУ розповіли, що державну нагороду Дмитро Вікторович отримав за введення європейських стандартів у навчальний процес вишу. Це багаторічна робота, яка вимагає постійного вдосконалення, підкреслили в університеті.

«За 7 років роботи Дмитра Ужченка на займаній посаді університет здійснив важливі кроки з реформування освітнього процесу, взяв участь у програмі незалежного оцінювання Європейської асоціації університетів, створив власну систему стандартів якості освіти на основі європейського досвіду», – зазначив ректор ЛНУ Сергій Савченко.

Крім того, у виші розповіли про інші заслуги проректора. Минулого літа він, разом з іншими керівниками ЛНУ, намагався зберегти університет до останнього. Незважаючи на це, Ужченко вважає, що в їх вчинках немає нічого надприродного, мовляв, робили те, що повинні були. Однак співробітники університету думають інакше.

«Наші керівники зробили велику справу. Завдяки їм, університету вдалося зберегти важливу документацію, яка допомогла відновити роботу вишу в евакуації. Вони щодня ризикували життям заради нашої альма-матер, і це дійсно заслуговує поваги», – підкреслив завідувач відділом аналізу та перспективного розвитку ЛНУ Микола Семенов.

Відзначимо, нагородження нагрудними знаками ще не було. На сьогоднішній день дата урочистій церемонії не встановлена.

Прес-центр ЛНУ (м. Старобільськ)

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019