Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

День Збройних сил України

Викладачі та студенти ЛНУ долучилися до відзначення Дня Збройних сил України.

День Збройних сил України — це свято не лише пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави, а й тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. 

Викладачі навчально-наукового інституту педагогіки та психології привітали військовослужбовців з їх професійним святом. Слова вдячності, поваги та найкращі побажання лунали сьогодні на адресу справжніх патріотів, які виконують свій громадянський і конституційний обов’язок, виявляють відвагу, героїзм та самопожертву в боротьбі з агресором.

Щоб підтримати і привітати героїчних чоловіків, подарувати їм частинку тепла і турботи, шевченківці підготували відео-привітання, вручили солодкий подарунок, а студенти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму виготовили патріотичні стрічки, які будуть нагадувати про нашу вдячність і шану.

Дорогі наші захисники Вітчизни, шановні хлопці та дівчата! Колектив викладачів і студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка  щиро вітає вас із Днем Збрoйних Сил України! Бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд із вами. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Слава Україні!

Сергій Теряєв,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2019